Napoleon Hill:

 

"Cokolwiek umysł ludzki jest w stanie wymyślić i w co uwierzyć, może też osiągnąć"

Więcej»

Granice są tylko w Twojej głowie

O mnie

Nazywam się Aleksandra Adamiec. Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W 2011 r. na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie zrobiłam specjalizację z zakresu psychologii sportu.

Jestem certyfikowanym psychologiem sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego II klasy.

Od 2011 do 2013 roku współpracowałam z drużyną kobiecej siatkówki – AGH GALECO WISŁA KRAKÓW. Prowadziłam szkolenia i konsultacje m.in. dla Polskiego Związku Muay Thai oraz Polskiego Związku Sportu Osób Niepełnosprawnych. Współpracuję z wieloma zawodnikami - zarówno ze sportów indywidualnych (m.in. tenis, lekkoatletyka, sporty motorowe, sporty walki, pływanie), jak i sportów drużynowych (piłka nożna, siatkówka) oraz z muzykami. W poprzednich sezonach współpracowałam z dwiema drużynami siatkarskimi, z polską kadrą w biegach narciarskich oraz z ektraklasową drużyną w piłce nożnej - Wisłą Kraków. Byłam członkiem sztabu kadry kobiet w kajak-polo, która w tym roku zdobyła II miejsce na Mistrzostwach Świata. Pracowałam także jako psycholog sportu i koordynator działu psychologii sportu w Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków.

W życiu prywatnym sport także ma dla mnie ogromne znaczenie. Lubię aktywnie spędzać czas, a dodatkowo od dziecka, z licznymi sukcesami, trenuję karate, co dało mi możliwość poznania procesu treningowego z perspektywy sportowca oraz trenera.